TECHNICKÉ PORADENSTVO ZDARMA

Ak sa chystáte rekonštruovať alebo stavať akúkoľvek bytovú alebo nebytovú stavbu a nie ste rozhodnutý pre druh alebo značku stavebného materiálu, náš odborne vyškolený personál Vám rád pomôže s výberom, prípadne zabezpečíme aj odborné poradenstvo od našich dodávateľov. Naše dlhodobé skúsenosti zaručujú našim klientom kvalitný výber.

Ak neviete koľko materiálu spotrebujete na Vášu stavbu, zadajte nám miery resp. rozmery a my Vám to vypočítame.

Ak by sme niečo nevedeli ihneď, zistíme a dáme vám vedieť optimálne riešenie.

NOVINKY

Stavebniny HERACO s.r.o. ponúkajú pre vás neustále nové akcie. Ak máte záujem o bezplatné zasielanie našich noviniek a akcií, zaregistrujte sa do nášho newsletteru v hornej časti tejto web stránky. Budete vždy vedieť, čo je nové a ešte výhodejšie.

DOPRAVA AŽ K VÁM

Ak si zákúpite u nás tovar, dokážeme Vám zaručiť dovoz priamo až k Vám domov flexibilne a v krátkom čase. Ceny a termín dopravy si dohodnete priamo na prevádzke.

Tovar k Vám dopravíme:

CITROEN Jumper, Nosnosť do 3,5t

IVECO, Nostnosť do 12t,

VYPRACOVANIE CENOVÝCH PONÚK

Ak máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky, máte možnosť ho zadať bud prostredníctvom emailu, telefonicky alebo priamo na našej prevádzke. Ak už máte cenovú ponuku, doneste ju k nám a my preskúmame, či Vám môžeme ponúknuť ešte lepšie ceny.

Ak máte záujem o tovar, ktorý neponúkame v našom sortimente, môžete ho nám zadať Vaším dopytom a my Vám obratom ponúkneme, aké sú možnosti a ceny.

Zadať dopyt

MIEŠANIE FARIEB A OMIETOK

Stavebniny HERACO ponúkajú takmer nekonečnú paletu farieb. Podľa vzorkovníka miešame vnútorné a vonkajšie farby a tiež omietky od našich dodávateľov. Vyberte si farbu podľa vašich predstáv a my vám ju namiešame.

Stačí:

  • zastaviť sa u Nás ( ak je možné, prineste si so sebou vzorku iných materiálov s ktorými chcete farbu zladiť )
  • vyžiadať si u interného predajcu vzorkovník farieb a omietok
  • dohodnúť sa na termíne, kedy bude Vaša farba či omietka hotová ( podľa vyťaženosti kapacít je to možné aj na počkanie )
  • v prípade, že potrebujete len domiešať farebný odtieň, ktorý ste u nás už zakúpili, zavoláte a dohodnete si termín vyzdvihnutia

Vyskúšajte si COLOR SIMULATOR

PLATBA KARTOU (CEZ POS TERMINÁL)

Na našej prevádzke máte možnosť platiť bezhotovnostne, možete platiť platobnou kartou.

SKLADOVÉ ZÁSOBY

Pre našich zákazníkov vytvárame rozsiahle skladové zásoby stavebných materiálov, nevyhnutných pre plynulé realizovanie stavebných činností.

Stavebný materiál, ktorý ponúkame našim zákazníkom, máme z veľkej časti pripravený v našich skladoch k okamžitému odberu. Je to dôležité nielen pre prvotný odber, ale hlavne pre neskoršie dopĺňanie stavieb stavebným materiálom, nakoľko sa v praxi vždy vyskytnú nepredvídateľné okolnosti, či zmeny projektového riešenia na ktoré je potrebné operatívne reagovať.

REALIZÁCIA STAVIEB A DODÁVKA MATERIÁLU

Sprostedkovanie realizácie stavby riešime cez našich obchodných partnerov.